Stanowiska w Urzędzie Gminy Koczała

IMIĘ I NAZWISKO STANOWISKO  TELEFON  E-MAIL

Eugeniusz Dmytryszyn

Wójt Gminy

59 857 42 58 koczala@koczala.pl

Joanna Myszka

Zastępca Wójta Gminy
Sekretarz Gminy
Kierownik Referatu Administracyjnego

59 857 40 61 j.myszka@koczala.pl

Halina Kaciniel

Skarbnik Gminy
Kierownik Referatu Finansowego

59 857 40 63 h.kaciniel@koczala.pl

Edyta Dziewińska

Zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego
stanowisko ds. dowodów osobistych i kadr

59 857 40 64 e.dziewinska@koczala.pl

Paulina Omelańska

Podinspektor ds. ewidencji ludności, obsługi rady gminy i archiwum

59 857 40 64 p.omelanska@koczala.pl

Krystyna Mrozek-Gliszczyńska

Inspektor ds. administracyjnych, zamówień publicznych, zdrowia i pomocy społecznej

59 857 40 67 k.mrozek-gliszczynska@koczala.pl

Renata Minda

Inspektor ds. pozyskiwania funduszy, kultury, sportu i turystyki

59 857 40 69 r.minda@koczala.pl

Barbara Mikołajczak

Inspektor ds. działalności gospodarczej i oświaty

59 857 40 65 b.mikolajczak@koczala.pl

Urszula Wołk

Referent ds. obsługi sekretariatu i promocji gminy 59 857 42 58 u.wolk@koczala.pl

Mariusz Bublewicz

Informatyk

59 857 40 71 mariuszbublewicz@gmail.com

Maria Ginter

Inspektor ds. księgowości budżetowej

59 857 40 63 m.ginter@koczala.pl

Aneta Kułynycz

Inspektor ds. wymiaru podatków i opłat lokalnych

59 857 40 66 a.kulynycz@koczala.pl

Barbara Ławrynowicz-Janus

Inspektor ds. księgowości podatkowej

59 857 40 66 b.lawrynowicz@koczala.pl

Agnieszka Kuras

Inspektor ds. wynagrodzeń, ewidencji środków trwałych i opłat za odpady 59 857 40 65 a.kuras@koczala.pl

Ewa Kurpiejewska

Kierownik Referatu Rozwoju i Środowiska

59 857 40 62 e.kurpiejewska@koczala.pl

Łukasz
Szyca

Młodszy referent ds. gospodarowania mieniem gminy i inwestycji

59 857 40 62 l.szyca@koczala.pl

Ewa Tybora

Podinspektor ds. rolnictwa, ochrony środowiska oraz porządku i czystości w gminie

59 857 40 62 e.tybora@koczala.pl

Władysław Sominka

Inspektor ds. gospodarczych, zarządzania kryzysowego, obrony cywilnej i spraw obronnych

59 857 40 71 w.sominka@koczala.pl

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Mariusz Bublewicz 08-12-2014 12:02:17
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Mariusz Bublewicz 08-12-2014
Ostatnia aktualizacja: Mariusz Bublewicz 07-03-2017 11:17:07