Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Koczała
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Stanowiska w Urzędzie Gminy Koczała

IMIĘ I NAZWISKO STANOWISKO  TELEFON  E-MAIL

Grzegorz Pietrzak 

Wójt Gminy Koczała

59 857 42 58 koczala@koczala.pl

Edyta Dziewińska

- Sekretarz Gminy
- Kierownik Referatu Administracyjnego
- Zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego

59 857 40 61 e.dziewinska@koczala.pl

Helena Jankiewicz

- Skarbnik Gminy
- Kierownik Referatu Finansowego

59 857 40 63 h.jankiewicz@koczala.pl

Referat Administracyjny

Marta Stoltmann Pomoc administracyjna na stanowisku ds. obsługi sekretariatu 59 857 42 58 koczala@koczala.pl

Katarzyna Bugalska

Pomoc administracyjna na stanowisku ds. kadr i zdrowia

59 857 40 64 k.bugalska@koczala.pl
Anna Majewska Stanowisko ds. ewidencji ludności i dowodów osobistych 59 857 40 64 a.majewska@koczala.pl

Marzanna Wysocka

Stanowisko ds. obsługi rady gminy i archiwum

59 857 40 69 m.wysocka@koczala.pl
Mariusz Bublewicz Informatyk 59 857 40 71 informatyk@koczala.pl

Referat Finansowy

Magdalena Jakubcewicz Stanowisko ds. księgowości budżetowej 59 857 40 63 m.jakubcewicz@koczala.pl
Agnieszka Kuras Stanowisko ds. wynagrodzeń i opłat za odpady 59 857 40 65 a.kuras@koczala.pl

Barbara Mikołajczak

Stanowisko ds. działalności gospodarczej, oświaty i ewidencji środków trwałych

59 857 40 65 b.mikolajczak@koczala.pl

Aneta Borko

Stanowisko ds. księgowości podatkowej

59 857 40 66 a.borko@koczala.pl

Mirosława Rzeczkowska

Pomoc administracyjna na stanowisku ds. wymiaru podatków i opłat lokalnych

59 857 40 66

m.rzeczkowska@koczala.pi

Referat Rozwoju i Środowiska

 -

Kierownik Referatu Rozwoju i Środowiska

- -
Michał Lichowid Pomoc administracyjna na stanowisku ds. planowania i zagospodarowania przestrzennego 59 857 40 72 m.lichowid@koczala.pl
Renata Minda Stanowisko ds. pozyskiwania funduszy i inwestycji 59 857 40 68 r.minda@koczala.pl

Tomasz Worobec

Stanowisku ds. gospodarowania mieniem gminy i turystyki

59 857 40 62 t.worobec@koczala.pl
Dominika Kucharska Pomoc administracyjna na stanowisku ds. ochrony środowiska i zamówień publicznych 59 857 40 62 d.kucharska@koczala.pl
Ewa Tybora-Dziąbkowska Stanowisko ds. porządku i czystości w gminie 59 857 40 62 e.tybora@koczala.pl

Samodzielne stanowisko

Władysław Sominka Samodzielne stanowisko ds. gospodarczych, zarządzania kryzysowego, obrony cywilnej i spraw obronnych 59 857 40 71 w.sominka@koczala.pl
Adam Kiedrowicz Inspektor ochrony danych - iod@koczala.pl

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Mariusz Bublewicz 08-12-2014 12:02:17
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Mariusz Bublewicz 08-12-2014
Ostatnia aktualizacja: Barbara Mikołajczak 28-11-2022 12:52:41