Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Koczała
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Stanowiska w Urzędzie Gminy Koczała

IMIĘ I NAZWISKO STANOWISKO  TELEFON  E-MAIL

Jerzy Bajowski

Wójt Gminy

59 857 42 58 koczala@koczala.pl

Joanna Myszka

- Zastępca Wójta Gminy
- Sekretarz Gminy
- Kierownik Referatu Administracyjnego
- Pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych

59 857 40 61 j.myszka@koczala.pl

Helena Jankiewicz

- Skarbnik Gminy
- Kierownik Referatu Finansowego

59 857 40 63 h.jankiewicz@koczala.pl

Edyta Dziewińska

- Zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego
- Stanowisko ds. dowodów osobistych i kadr

59 857 40 64 e.dziewinska@koczala.pl
Referat Administracyjny
Marzanna Wysocka Pomoc administracyjna na stanowisku ds. obsługi sekretariatu 59 857 42 58 koczala@koczala.pl
Anna Kopp-Ostrowska Stanowisko ds. ewidencji ludności, kultury i organizacji pozarządowych 59 857 40 64 a.kopp-ostrowska@koczala.pl

Paulina Omelańska

- Stanowisko ds. obsługi rady gminy i archiwum
- Inspektor ochrony danych
- Samodzielne stanowisko ds. bezpieczeństwa
i higieny pracy

59 857 40 69 p.omelanska@koczala.pl
iod@koczala.pl
Urszula Wołk

- Stanowisko ds. promocji gminy, zamówień publicznych i zdrowia
- Koordynator ds. dostępności

59 857 40 67 u.wolk@koczala.pl
Mariusz Bublewicz Informatyk 59 857 40 71 informatyk@koczala.pl

Referat Finansowy

Mariola Rutecka Stanowisko ds. księgowości budżetowej 59 857 40 63 m.rutecka@koczala.pl
Agnieszka Kuras Stanowisko ds. wynagrodzeń i opłat za odpady 59 857 40 65 a.kuras@koczala.pl

Barbara Mikołajczak

Stanowisko ds. działalności gospodarczej, oświaty i ewidencji środków trwałych

59 857 40 65 b.mikolajczak@koczala.pl

Joanna Rudnik

Stanowisko ds. wymiaru podatków i opłat lokalnych

59 857 40 66 j.rudnik@koczala.pl

Aneta Borko

Stanowisko ds. księgowości podatkowej

59 857 40 66 a.borko@koczala.pl
Referat Rozwoju i Środowiska

Ewa Kurpiejewska

Kierownik Referatu Rozwoju i Środowiska

59 857 40 72 e.kurpiejewska@koczala.pl
Renata Minda Stanowisko ds. pozyskiwania funduszy i turystyki 59 857 40 62 r.minda@koczala.pl

Aleksandra Ziółkowska

Stanowisko ds. gospodarowania mieniem gminy, inwestycji i rolnictwa

59 857 40 62 a.ziolkowska@koczala.pl

Ewa Tybora-Dziąbkowska

 

Stanowisko ds. ochrony środowiska oraz porządku i czystości w gminie 59 857 40 62 e.tybora@koczala.pl
Małgorzata Sadowska Pomoc administracyjna m.sadowska@koczala.pl
Samodzielne stanowisko

Władysław Sominka

Samodzielne stanowisko ds. gospodarczych, zarządzania kryzysowego, obrony cywilnej i spraw obronnych

59 857 40 71 w.sominka@koczala.pl

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Mariusz Bublewicz 08-12-2014 12:02:17
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Mariusz Bublewicz 08-12-2014
Ostatnia aktualizacja: Paulina Omelańska 01-06-2021 11:03:31