Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Koczała
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Stanowiska w Urzędzie Gminy Koczała

IMIĘ I NAZWISKO STANOWISKO  TELEFON  E-MAIL

Grzegorz Pietrzak 

Wójt Gminy Koczała

59 857 42 58 koczala@koczala.pl

Joanna Myszka

- Sekretarz Gminy
- Kierownik Referatu Administracyjnego
- Pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych

59 857 40 61 j.myszka@koczala.pl

Helena Jankiewicz

- Skarbnik Gminy
- Kierownik Referatu Finansowego

59 857 40 63 h.jankiewicz@koczala.pl

Edyta Dziewińska

- Zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego
- Stanowisko ds. dowodów osobistych i kadr

59 857 40 64 e.dziewinska@koczala.pl

Referat Administracyjny

Aleksandra Ziółkowska

Stanowisko ds. obsługi sekretariatu
Koordynator do spraw dostępności

59 857 42 58 koczala@koczala.pl
Anna Majewska Stanowisko ds. ewidencji ludności, kultury i zdrowia 59 857 42 64 a.majewska@koczala.pl

Marzanna Wysocka

Stanowisko ds. obsługi rady gminy, zamówień publicznych i archiwum

59 857 40 69 m.wysocka@koczala.pl
Mariusz Bublewicz Informatyk 59 857 40 71 informatyk@koczala.pl

Referat Finansowy

Magdalena Jakubcewicz Pomoc administracyjna na stanowisku ds. księgowości budżetowej 59 857 40 63 m.jakubcewicz@koczala.pl
Agnieszka Kuras Stanowisko ds. wynagrodzeń i opłat za odpady 59 857 40 65 a.kuras@koczala.pl

Barbara Mikołajczak

Stanowisko ds. działalności gospodarczej, oświaty i ewidencji środków trwałych

59 857 40 65 b.mikolajczak@koczala.pl

Joanna Rudnik

Stanowisko ds. wymiaru podatków i opłat lokalnych

59 857 40 66 j.rudnik@koczala.pl

Aneta Borko

Stanowisko ds. księgowości podatkowej

59 857 40 66 a.borko@koczala.pl

Referat Rozwoju i Środowiska

Ewa Kurpiejewska

Kierownik Referatu Rozwoju i Środowiska

59 857 40 72 e.kurpiejewska@koczala.pl
Renata Minda Stanowisko ds. pozyskiwania funduszy i inwestycji 59 857 40 62 r.minda@koczala.pl

Tomasz Worobec

Pomoc administracyjna na stanowisku ds. gospodarowania mieniem gminy i turystyki

59 857 40 62 t.worobec@koczala.pl
Dominika Kucharska Pomoc administracyjna na stanowisku ds. ochrony środowiska oraz porządku i czystości w gminie 59 857 40 62 e.tybora@koczala.pl

Samodzielne stanowisko

Władysław Sominka Samodzielne stanowisko ds. gospodarczych, zarządzania kryzysowego, obrony cywilnej i spraw obronnych 59 857 40 71 w.sominka@koczala.pl
Adam Kiedrowicz Inspektor ochrony danych - iod@koczala.pl

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Mariusz Bublewicz 08-12-2014 12:02:17
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Mariusz Bublewicz 08-12-2014
Ostatnia aktualizacja: Barbara Mikołajczak 23-06-2022 10:28:29